Gdzie warto udać się nad Polskie Morze?

Początek jesieni i pierwsze chłody to dobry moment, aby pomyśleć gdzie w przyszłym roku jechać na wakacje. Bo przecież już samo myślenie o tym ciepłym piasku, przyjemnie grzejącym słońcu i świeżym powietrzu potrafi poprawić nastrój. Dla tego warto już dziś pomarzyć o tych wolnych chwilach i zdecydować, w które miejsce wybrać się w przyszłym roku.

  • Rowy – Czyli mała miejscowość położona w powiecie słupskim. Znajduje się między Ustką a Łebą. Miejscowość ta otoczona jest niezwykłymi walorami przyrodniczymi, wybrzeże klifowe od strony zachodniej oraz Słowiński Park Narodowy od strony wschodniej.

  • Karwia – Niewielka miejscowość wypoczynkowa położna w powiecie puckim. Posiada szeroką plażę o pięknym piasku i niezwykle czystym morzu. Piękna plaża nie jest jedyną atrakcją, która przyciąga turystów. Miejscowość położona jest w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Znajdziesz tam również wiele ciekawych zabytków. Niedaleko Karwi znajduje się najdalej wysunięty na północ punkt Polski.

  • Chałupy – Jest to miejscowość wypoczynkowa położona na półwyspie helskim. Posiada dwie piękne plaże i czyste wody. Tym, co najbardziej przyciąga turystów jest plaża nudystów.

  • Darłowo – Nadmorskie miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Położone jest przy ujściu rzeki Wieprzy i Grabowej. Miasto to posiada ciekawą historię sięgająca XI wieku.